Maryan Sieradzan

Maryan Sieradzan

PREZES ZARZĄDU

SŁOWO OD PREZESA ZARZĄDU

Parafrazując powiedzenie “sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą”, sukces naszej firmy to bez wątpienia zasługa wielu ojców: naszych Klientów, Dostawców, Partnerów biznesowych oraz zaangażowanego i oddanego zespołu Temrex.  Porażki natomiast – których nie da się uniknąć – rozwijają naszą  organizację, uczą nas większej czujności i pozwalają wyciągnąć wnioski na przyszłość. Z pewnością nie pozostają sierotami – mierzymy się z nimi zespołowo.

Realizując długofalowe strategie rozwoju, stawiamy na nowe technologie, innowacyjność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Optymalizujemy rozwiązania magazynowe ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracy i optymalizację kosztów w myśl przyświecającej idei – “niemożliwe to tylko słowo”. Proponujemy rozwiązania wykraczające daleko poza standardowe pojęcie modernizacji procesów magazynowo – logistycznych.

Równocześnie jesteśmy dumni, iż uczestniczymy w coraz bardziej kompleksowych i strategicznych projektach, dzięki którym możemy tworzyć nieszablonowe i innowacyjne rozwiązania. W naszych biznesach szukamy potencjalnych synergii, które zaowocują nowymi koncepcjami oraz zadowoleniem naszych Klientów, będą także trwałym fundamentem na kolejną dekadę.

W kolejnych latach skupimy się nadal na rozwoju naszych głównych gałęzi produktowych: automatach vendingowych, systemach wysokiego składowania, układnicach magazynowych oraz produkcji na specjalne zamówienia. Jesteśmy przekonani, że rozwój musi iść w parze z rozwiązaniami technologicznymi na najwyższym poziomie.

Mamy do dyspozycji ponad 200 osobowy zespół profesjonalistów podchodzących do pracy z entuzjazmem i zaangażowaniem, co pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem i wiarą w spełnienie ambitnych planów. Słuchamy, rozumiemy, tworzymy, dostarczamy – to konkretne działania, które pomagają efektywnie zarządzać składowaniem. Wierzę, że kolejne lata będą obfitować w sukcesy zawodowe wszystkim Naszym Klientom, Partnerom, Dostawcom.

MISJA, WIZJA, MOTTO

Misja Ikona

NASZA MISJA:

wdrażanie nowoczesnych rozwiązań

Pomożemy Ci zorganizować funkcjonalne, ergonomiczne miejsce pracy oparte na wysokiej jakości automatach wydających.

Usprawnimy wszelkie procesy związane z dystrybucją niezbędnego asortymentu, zapewniając Twoim pracownikom bezpieczeństwo i płynność pracy.

Umożliwimy Tobie pełną kontrolę nad wydawanymi zasobami, co umożliwi racjonalne gospodarowanie nimi.​

Wizja Ikona

NASZA WIZJA:

automatyzacja istotnych procesów

Jesteśmy w pełni zorientowani na Twoje potrzeby i przekładamy je na język jutra poprzez projektowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatycznego wydawania i składowania.

Przyszłość to automatyzacja. Automatyzacja to uproszczenie, doskonała organizacja i przyjazne środowisko pracy. Do tego dążymy każdego dnia i tego właśnie chcemy dla Twojej firmy.

 

Motto Ikona

NASZE MOTTO:

nie czekamy na jutro - działamy dziś

Nie czekamy na jutro. Już dziś dążymy do tego, aby nowoczesne przedsiębiorstwo nie musiało iść w parze z ogromnymi nakładami. 

Pragniemy inspirować Cię dzięki innowacyjnym technologiom i produktom, które usprawniają procesy i przyczyniają się do poprawy warunków pracy Twojego zespołu.

NASZA HISTORIA

PRODUKCJA

Hala

Dział produkcji firmy Temrex złożony jest z ponad 70 instalacji produkcyjnych rozlokowanych na 8400 metrach kwadratowych. Cały proces produkcyjny nadzorowany jest przez wyspecjalizowane zespoły pracowników – od projektu po kontrolę jakości. Całkowity nadzór wewnętrznego łańcucha wartości umożliwia proponowanie produktów wysokiej jakości przy jednoczesnej dbałości o przestrzeganie obowiązujących norm środowiskowych i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Zarówno produkty, jak i proces produkcyjny pozycjonujemy w optyce przemysłu jutra – PRZEMYSŁU 4.0. Optymalizujemy produkcję, która jest w stanie dostosować się do nieprzewidywalności dnia codziennego. Sprzyja to poprawie utrzymania parku maszynowego oraz wyposażenia w stanie eksploatacyjnym. Wdrożona sprawozdawczość na każdym etapie produkcyjnym, montażowym i jakościowym umożliwia stałą kontrolę procesów i szybkie reagowanie na zmiany. 

Cały proces produkcyjny stanowi zbiór współzależnych od siebie działań, wpływając na jego efektywność. Zastosowanie zaawansowanych technologii i rozwiązań logistycznych połączonych z systemem informatycznym pozwala efektywnie zarządzać całym łańcuchem wartości. Komputeryzacja, niezawodność przepływu informacji oraz ich ochrona w kontekście produkowanych przez nas urządzeń stanowi priorytet całego działu informatycznego. Połączenie urządzeń magazynowych z niezawodnym systemem informatycznym to szansa na optymalizację wartości dodanych. Współpraca człowieka i nowoczesnej technologii to kierunek rozwoju na przyszłość. Kierunek, w którym wszyscy zmierzamy.

Malarnia

ZESPÓŁ

TEMREX DYNATECH produkcja maszyn vendingowych, automaty wydające

Temrex produkuje rozwiązania magazynowe, które pozwalają pracownikom wykonywać pracę wydajniej, szybciej, bez popełniania błędów. Wiele kół powinno obracać się płynnie, aby osiągnąć zamierzony cel – tymi niezbędnymi kołami jest Nasz zespół. Dziś Temrex stanowi kilkaset osób, każdy z nas jest inny, każda osoba to unikalny zestaw doświadczeń i umiejętności, dzięki czemu uzupełniamy się w dążeniu do wspólnego celu. Wiemy jak być zespołem – to nasza największa siła. Kultura pracy i podstawowe wartości są niezbędne, podzielamy potrzebę samorozwoju, doceniamy komunikację. Budowanie więzi za sprawą pracy zespołowej oraz bazowanie na osiągniętych przez Nas wynikach powoduje, iż nie ma miejsca na jednostki indywidualne, ponieważ stopień skomplikowania niektórych projektów wykracza często poza ramy jednego człowieka.

Dwa zakłady produkcyjne – jedyny taki zespół na świecie – mnóstwo wspólnych wspomnień. Praca to zaledwie ułamek czasu, który wspólnie dzielimy, uwielbiamy chwile spędzone razem. My po prostu się lubimy.

Przy projektowaniu nowych rozwiązań zawsze coś się dzieje. Poznajemy nowych ludzi, tworzymy z nimi relacje, które owocują w przyszłości. Wspólnie wdrażamy innowacje, nowe metody produkcji, uczymy się jak działają maszyny. Klienci i ich historie to ciekawa część naszej pracy. Nie można robić czegoś dobrze i jednocześnie tego nie lubić. Nie da się wówczas być najlepszym, a nas nie interesuje drugie miejsce.

Hands

PARK MASZYNOWY

Park Maszyn TEMREX DYNATECH

Od ponad 26 lat rozwijamy się, podnosimy nie tylko swoją wiedzę i kwalifikacje, ale również inwestujemy w sprzęt i wyposażenie, które ułatwiają nam realizację nawet najbardziej wymagających i innowacyjnych projektów. Nie ma dla nas półśrodków, każdy wyprodukowany przez nas produkt i każdą wyprodukowaną przez nas maszynę traktujemy wyjątkowo – trafią one bowiem do końcowego użytkownika, który musi być z nich zadowolony. Do produkcji wszystkich detali wykorzystujemy nie tylko materiały najwyższej jakości, ale również najnowocześniejsze maszyny. Ciągle poszerzamy i udoskonalamy nasz park maszynowy. Stawiamy wyłącznie na najbardziej zaawansowane technologie.

Pasja do zadowolenia Klientów, technologia produkcji, szerokie know-how oraz duże zaangażowanie. Wszystkie te cztery czynniki czynią nas wiarygodnym i kompetentnym producentem. Umiejętnie wykorzystywane maszyny przez cały zespół pracowników sprawiają, że tworzymy wiele niekonwencjonalnych i niespotykanych projektów. 

Obecnie w naszym parku maszynowym znajdują się następujące maszyny:

 • gilotyna PROMECAM GH630Z
 • wykrawarki: TRUMPH TRUMATIC500, TRUMPH TRUPUNCH5000
 • laser FC-3015DH
 • tokarki, tokarki CNC
 • frezarki, frezarki CNC
 • prasy mimośrodowe VERSON
 • hydrauliczne (BOSCHERT, HPB-200)
 • hydrauliczne prasy krawędziowe serii (HFE-M2, HFE-M2 EVO)
 • prasy krawędziowe (AMADA EUROPE 2000, 2500, 3000; RG-50-20)
 • robot spawalniczy KAWASAKI
 • zgrzewarki automatyczne, stołowe, transformatorowe, punktowe
 • spawarki
 • szlifierki
 • wiertarki
 • gwintownice
 • dłutownice
 • walcarki
 • giętarki
 • piły, piły taśmowe
 • automatyczna lakiernia proszkowa z kabiną do malowania ręcznego
Malarnia 3 TEMREX DYNATECH

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top