Warsaw MetalTech 2024

Targi TEMREX
ITM Industry Europe TEMREX team

Tegoroczny sezon targowy możemy uznać za otwarty. Targi MetalTech okazały się dla nas niezwykle owocne, dając nam szansę zaprezentowania naszych produktów – zarówno tych dobrze znanych, jak dystrybutor bębnowy DYNABOX, szafkowy LOCKERBOX oraz szufladowe: 28 LEVEL i MODULO, jak i tych które od niedawna goszczą w naszej ofercie: moduł wagowy LOCKERSENSE oraz dystrybutor szufladowy DRAWERBOX.

Dziękujemy naszym gościom za przybycie na stoisko i jednocześnie zapraszamy na kolejne wydarzenia, w których będziemy brali udział: PRZEMYSŁOWA WIOSNA w dniach 19-22 marca / Targi Kielce oraz ITM w dniach 4-7 czerwca / Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zapraszamy.

Aktualnosci Metal
Aktualnosci Metal
Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top