Dystrybutory szufladowe i moduł z wagą – tam, gdzie liczy się detal

automat wydający szufladowy 28 level

Jako doświadczony producent specjalizujemy się w konstruowaniu automatów vendingowych oraz systemów pionowego składowania. Wszechstronne zastosowanie naszych wyrobów świetnie wpisuje się w zapotrzebowanie Klientów, niezależnie od branży w jakiej działają. Przygotowując konkretne oferty bierzemy pod uwagę fakt, że to dynamicznie zmieniający się świat, technologie i odbiorcy końcowi wskazują nam kierunek, zgodnie z którym dobieramy dla nich optymalne rozwiązania. W warunkach częstych zmian staramy się patrzyć w przyszłość, proponując produkty elastyczne – tak, jak potrzeby naszych Klientów.

Automaty wydające szufladowe

Nasza oferta na automaty wydające obejmuje maszyny, których ogromnym atutem jest możliwość łączenia ich w bardziej rozbudowane systemy – nawet do 15 modułów różnego rodzaju. Pozwala to pracownikom zaoszczędzić czas niezbędny do przyniesienia właściwych artykułów z magazynu, a wszelkie zmiany ilościowe są na bieżąco sygnalizowane przez wielozadaniowy system informatyczny. Tak w największym skrócie można scharakteryzować sposób działania naszych automatów wydających. Warto jednak nieco bliżej przyjrzeć się ich cechom i funkcjonalnościom.

Automaty wydające – 28 LEVEL i MODULO

Nasze produkty cechuje  PROSTA i SOLIDNA KONSTRUKCJA oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów i wykończenia, co gwarantuje ich wieloletnią żywotność. Zastosowanie SKOŚNEGO DACHU skutecznie uniemożliwia składowanie jakichkolwiek produktów na maszynie, dzięki czemu unikamy ryzyka zbędnego obciążenia automatu czy wypadku przy pracy. NIEWIELKIE WYMIARY automatu oraz SPAWANA KONSTRUKCJA NA RAMIE NOŚNEJ pozwalają na ustawienie go w dowolnym miejscu w pobliżu stanowiska pracy, a w razie potrzeby, szybką zmianę jego lokalizacji bez dodatkowych działań.

28level automat wydający szufladowy 

Zaletą naszych automatów wydających szufladowych jest możliwość dostosowania parametrów i ilości lokalizacji. W przypadku dystrybutora  MODULO mamy do dyspozycji 5 typów szuflad i możliwość rozlokowania maksymalnie 2160 produktów. Automat 28 LEVEL oferuje aż 19 typów poziomów szuflad i możliwość pomieszczenia do 1248 artykułów. Oba funkcjonują na bardzo podobnych zasadach i dają możliwość łączenia ich w  rozbudowane systemy wspierające optymalizację pracy na produkcji czy w magazynie.

automat wydający szufladowy Modulo Mini 

PROSTA OBSŁUGA intuicyjnego interfejsu oraz szybkie wydawanie zasobów umożliwia osobom korzystającym z automatu zachowanie płynności pracy, bez konieczności odbywania długich wędrówek po magazynie w poszukiwanie konkretnego artykułu.

Automat wydający szafkowy z wagą

MOBILNOŚĆ, NIEWIELKIE WYMIARY I SOLIDNA KONSTRUKCJA to niewątpliwie zalety naszych automatów wydających.  Możliwość ustawienia maszyn w pobliżu stanowiska pracy, lub w razie potrzeby – szybka zmiana ich lokalizacji wpisują się w dynamikę funkcjonowania współczesnego biznesu.

dystrybutor szafkowy z wagą Lockersense

Równie istotne są szerokie możliwości WYPOSAŻENIA oraz wszelkie dodatkowe FUNKCJONALNOŚCI, które ułatwiają korzystanie z nich. I tu na szczególną uwagę zasługuje dystrybutor szafkowy LOCKERSENSE, który został wyposażony w niezwykle czułe wagi. Maszyna może występować w wersji z 6-cioma lub 18-stoma szafkami dającymi możliwość zastosowania niezwykle czułych wag o różnej czułości: może to być moduł wagowy o maksymalnym udźwigu do 8 kg i minimalnej czułości 5 g, lub moduł wagowy o maksymalnym udźwigu 20 kg i minimalnej czułości 20 g. Dystrybutor umożliwia zabezpieczenie zasobów, które powinny pozostawać pod ścisłą kontrolą. Dzięki jasno określonym parametrom wagowym mamy pewność, ze artykuł zostanie zwrócony do dystrybutora kompletny, lub że nie zniknie z niego większa niż zadeklarowana przez osobę pobierająca ilość.

Również w tym przypadku wszechstronne oprogramowanie raportujące pozwala śledzić zużycie zasobów oraz sposób ich użytkowania. W przypadku zwrotu niekompletnego sprzętu lub innych nieścisłości związanych z zawartością danej skrytki, możliwa jest precyzyjna identyfikacja osoby, która jako ostatnia miała do niej dostęp.

Swoboda rozbudowy systemu dystrybutorów TEMREX to odpowiedź na zróżnicowane zapotrzebowanie poszczególnych branż. JEDEN MODUŁ STERUJĄCY może obsłużyć DO 15 AUTOMATÓW RÓŻNEGO TYPU*. Istnieje również możliwość stosowania większej ilości modułów sterujących, na przykład w celu rozładowania kolejek w przypadku, kiedy częstotliwość poboru zasobów jest znaczna.

Wszystkie automaty TEMREX mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze w zakresie palety RAL. Możliwe jest także wykonanie indywidualnej grafiki na całej powierzchni automatu – w zależności od potrzeb Klienta.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące naszych AUTOMATÓW VENDINGOWYCH lub SYSTEMÓW PIONOWEGO SKŁADOWANIA, SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania, które przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom funkcjonowania.

*dotyczy automatów vendingowych z oferty TEMRE

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingow, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top