ITM Industry Europe 2024

ITM Industry Europe Temrex
ITM Industry Europe TEMREX team

Tegoroczne targi ITM Industry Europe w Poznaniu okazały się dla nas strzałem w 10. Ogromne zainteresowanie naszymi automatami wydającymi niezmiernie nas ucieszyło, tym bardziej, że mieliśmy okazję zaprezentować je na żywo, w pełnej krasie i od podszewki.

Prócz naszych dotychczasowych bestsellerów z grupy automatów wydających, zaprezentowaliśmy moduł informacyjno-reklamowy HOMEBOX, który świetnie sprawdzi się jako multimedialne narzędzie informacyjne czy totem reklamowy – w zależności od zapotrzebowania Klienta.

Zainteresowanych naszą oferta pragniemy zaprosić do KONTAKTU oraz zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o naszej ofercie oraz nadchodzących wydarzeniach, w których weźmiemy udział.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top