Maszyny wydające z gamy BOX – elastyczne rozwiązania dla wielu branż

Misja

Automaty vendingowe, podobnie jak systemy pionowego składowania, to zdecydowanie nasz konik. Jako producent i sprzedawca doskonale zdajemy sobie sprawę, jak szerokie są możliwości proponowanych przez nas rozwiązań. Rozpoznając branżę, w której funkcjonuje nasz Klient, znając jej specyfikę oraz indywidualne wymagania, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe systemy, których wdrożenie bardzo szybko przyniesie wymierne korzyści dla przedsiębiorstwa.

Automaty wydające

Ogromną zaletą proponowanych przez nas automatów vendingowych jest możliwość ich łączenia, tworzenia rozbudowanych systemów obsługujących kilka grup produktowych przy pomocy jednego panelu zarządzającego. Dzięki temu możliwe jest połączenie na przykład dystrybutora bębnowego pod sprzęty BHP – DYNABOX z szafkową maszyną wydającą większe narzędzia – LOCKERBOX. Pozwala to pracownikom zaoszczędzić czas niezbędny do przyniesienia właściwych artykułów z magazynu, a wszelkie zmiany ilościowe są na bieżąco sygnalizowane przez niezawodny system informatyczny. Tak w największym skrócie można scharakteryzować sposób działania naszych automatów wydających. Warto jednak nieco bliżej przyjrzeć się ich cechom i funkcjonalnościom.

Automaty bębnowe – DYNABOX

Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że WSZYSTKIE GAMY naszych automatów zostały wręcz stworzone do warunków panujących na halach produkcyjnych i w magazynach. PROSTA i SOLIDNA KONSTRUKCJA oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów i wykończenia gwarantują ich wieloletnią żywotność. Zastosowanie SKOŚNEGO DACHU skutecznie uniemożliwia składowanie jakichkolwiek produktów na maszynie, dzięki czemu unikamy ryzyka zbędnego obciążenia automatu czy wypadku przy pracy. NIEWIELKIE WYMIARY automatu oraz SPAWANA KONSTRUKCJA NA RAMIE NOŚNEJ pozwala na ustawienie go w dowolnym miejscu w pobliżu stanowiska pracy, a w razie potrzeby, szybką zmianę jego lokalizacji bez dodatkowych działań.

Dynabox
Dynabox

Automaty wydające DYNABOX są wyjątkowo plastyczne pod kątem ilości i wielkości lokalizacji. Dzięki zastosowaniu bębna z dostosowaną ilością podziałów, a także metalowych zasuwek, możliwe jest uzyskanie do 1080 NIEZALEŻNYCH SKRYTEK. Oprogramowanie zapewnia PEŁNĄ KONTROLĘ oraz SZCZEGÓŁOWE RAPORTOWANIE, a także, w razie konieczności, wprowadzenie konkretnych LIMITÓW na dany artykuł. Dzięki stałemu monitoringowi ilości asortymentu w automacie zyskujemy bezobsługowy magazyn, gwarantujący PEŁNĄ DOSTĘPNOŚĆ 24/7.

PROSTA OBSŁUGA intuicyjnego interfejsu oraz szybkie wydawanie zasobów umożliwia osobom korzystającym z automatu zachowanie płynności pracy, bez konieczności odbywania długich wędrówek po magazynie w poszukiwanie konkretnego artykułu.

Dystrybutor szafkowy – LOCKERBOX

Wspomnieliśmy już, że wspólną cechą naszych wyrobów jest SOLIDNA KONSTRUKCJA NA SPAWANEJ RAMIE oraz KOMPAKTOWE WYMIARY, pozwalające na instalowanie ich w dowolnym miejscu nieopodal stanowisk roboczych oraz w razie potrzeby – na szybką zmianę ich lokalizacji.

Lockerbox
Lockerbox

Dystrybutory LOCKERBOX to system automatycznie otwieranych i zamykanych NIEZALEŻNYCH SZAFEK o określonych wielkościach, które mogą zostać zakomponowane ściśle według zapotrzebowania Klienta. Szafki można wyposażyć w szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak przeszklone drzwi, oświetlenie wewnętrzne, wysuwane szuflady, podstawki czy dodatkowe skrytki. Dodatkowo możliwa jest instalacja gniazd sieciowych oraz elektrycznych wewnątrz szafek, dzięki czemu wybrane sprzęty pozostają w stałej gotowości eksploatacyjnej.

Jak wszystkie automaty z gamy BOX – również w tym przypadku pełna kontrola oraz raportowanie pozwala śledzić zużycie zasobów oraz sposób ich użytkowania. W przypadku zwrotu uszkodzonego sprzętu, możliwa jest szybka identyfikacja osoby, która jako ostatnia się nim posługiwała.

Swoboda rozbudowy systemu dystrybutorów TEMREX to odpowiedź na zróżnicowane zapotrzebowanie poszczególnych branż. JEDEN MODUŁ STERUJĄCY może obsłużyć DO 15 AUTOMATÓW RÓŻNEGO TYPU*. Istnieje również możliwość stosowania większej ilości modułów sterujących, na przykład w celu rozładowania kolejek w przypadku, kiedy częstotliwość poboru zasobów jest znaczna.

Automat do zwrotów – CYCLEBOX

Automat CYCLEBOX służy do zwrotu zużytych artykułów i stanowi moduł dodatkowy, współdziałający z modułem głównym – wydającym. Obsługa automatu jest intuicyjna. Użytkownik odchyla komorę załadunkową przy użyciu ergonomicznego uchwytu, wrzuca artykuł, a następnie zamyka komorę, umożliwiając przemieszczenie się artykułu do mobilnego kosza. KAMERA rejestrująca moment zwrotu pozwala na identyfikację artykułu oraz osoby zwracającej, zapewniając kontrolę nad całym procesem.

Cyclebox
Cyclebox

Moduł informacyjno-reklamowy HOMEBOX

Automat HOMEBOX to urządzenie, którego najważniejszym punktem jest funkcjonalny, 43-calowy ekran dotykowy. Ten efektowny moduł może pełnić funkcję multimedialnej tablicy informacyjnej, stanowiska do składania zamówień, komunikacji wewnętrznej i modułu zarządzającego dodatkowymi automatami z gamy BOX.

Homebox
Homebox

Wszystkie automaty TEMREX mogą zostać wykonane w dowolnym kolorze w zakresie palety RAL. Możliwe jest także wykonanie indywidualnej grafiki na całej powierzchni automatu – w zależności od potrzeb Klienta.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące naszych AUTOMATÓW VENDINGOWYCH lub SYSTEMÓW PIONOWEGO SKŁADOWANIA, SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania, które przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom funkcjonowania.

*dotyczy automatów vendingowych z oferty TEMREX

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingow, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top