TOOLEX 2023

Toolex 23
ITM Industry Europe TEMREX team

Październik to dla naszego zespołu bardzo dynamiczny miesiąc, obfitujący w spotkania w ramach imprez targowych w Polsce. Zaczynamy od Targów Toolex w Katowicach. Jak zawsze była to dla nas świetna okazja do spotkań z naszymi Klientami i Partnerami, którym bardzo dziękujemy za inspirujące rozmowy.

Na stoisku można było bliżej przyjrzeć się naszej gamie dystrybutorów, Do dyspozycji był niezawodny dystrybutor bębnowy Dynabox oraz dystrybutor szufladowy Lockerbox. Poza tym dużym zainteresowaniem cieszyły się dystrybutory szufladowe – 28LEVEL oraz MODULO – wraz z modułem wagowym LOCKERSENSE, który jest nowością w naszej ofercie.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top