Urządzenie do oczyszczania kanalizacji

Oczyszczanie Kanalizacji
ITM Industry Europe TEMREX team

Wieloletnie doświadczenie i znajomość procesów technologicznych pozwalają nam odnaleźć się w niemal każdej branży związanej z przemysłem. W ramach rozbudowanego projektu Axeau wykonaliśmy urządzenie do czyszczenia kanalizacji z odpadów stałych. Wyprodukowana przez nas oczyszczarka to innowacyjne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, które charakteryzuje się wysoką trwałością, bezpieczeństwem i niezawodnością obsługi.

Temrex dostarczył wysokiej jakości urządzenie, które pozwoliło na lepszą kontrolę procesu, jego stabilizację, zwiększenie efektywności oraz wydajności całego procesu oczyszczania. Realizacja przebiegła planowo i została ukończona w terminie.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top