Produkcje offshore – wyzwania na miarę naszych możliwości

Offshore
ITM Industry Europe TEMREX team

Temrex ma wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i dostaw konstrukcji stalowych dla przedsiębiorstw działających w przemyśle offshore. Posiadamy kwalifikacje i uprawnienia niezbędne do realizacji projektów w tym sektorze gospodarki. Zakupy materiałowe, proces technologiczny obejmujący przygotowanie elementów do spawania, kwalifikowane spawanie, obróbkę mechaniczną i malowanie, jak również przygotowanie testów funkcjonalności oraz organizacja transportu składają się na kompletną realizację zleconych projektów. 

Mieliśmy przyjemność stać się częścią dużego, międzynarodowego projektu Saint Nazaire – farmy wiatrowej znajdującej się u wybrzeży Francji na Atlantyku. Przyczyniliśmy się do budowy 80 turbin – każda z nich zasila 5000 domów. Realizacja została ukończona z sukcesem w uzgodnionym terminie.

Kolejnym projektem, który zrealizowaliśmy była hydrauliczna wciągarka morska. Wszystkie powierzchnie wciągarki zostały odpowiednio zabezpieczone, co daje maksimum bezpieczeństwa i wytrzymałości konstrukcji. Wciągarka hydrauliczna offshore przystosowana jest do pracy w bardzo trudnych warunkach.

Ponad 26 lat historii firmy pozwala nam na podejmowanie się zleceń daleko wykraczających poza główny nurt naszej działalności. Nasze możliwości i gotowość do podejmowania się tego typu wyzwań wynikają z doświadczenia, szerokich możliwości produkcyjnych oraz doskonałej komunikacji z Klientem.  Nasze doświadczenie, możliwości techniczne oraz zgrany zespół są niczym wiatr, który stale napędza nasze żagle i pozwala naszemu okrętowi płynąć dalej.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top