Ozdobne elementy elewacji

Elewacje Budynkow
ITM Industry Europe TEMREX team

Elewacja zdobi budynek, trudno temu zaprzeczyć. Jest najważniejszym elementem kształtowania wizerunku, dlatego warto do tego elementu wykończenia przykładać należytą uwagę. Ponadczasowa i uniwersalna elewacja jest dobrym rozwiązaniem. Nowoczesność elewacji z jednej strony kojarzona jest z bryłą architektoniczną, z drugiej zaś strony z łączeniem tradycyjnych materiałów z umiejętnym współgraniem ich z fasadą budynku.

Temrex wykonało elewację na specjalne zamówienie. Została ona wykonana z malowanej proszkowo blachy, a o jej wartości zdecydowała przede wszystkim funkcjonalność. Trwałość barwy, odporność na uszkodzenia mechaniczne, opady atmosferyczne, korozję biologiczną, zanieczyszczenie powietrza – wykończenie farbą proszkową stanowiło w tym przypadku niezastąpiony środek do osiągnięcia efektu końcowego. Wybrana kolorystyka była indywidualnym wyborem architekta, podobnie jak same formy dekoracyjne. Każda blacha miała inny wymiar i kąt gięcia.

Całość stanowi spójną, piękną i niezwykle wytrzymałą strukturę, która przez długie lata będzie zdobiła i zabezpieczała front budynku.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top