Szafy do składowania substancji niebezpiecznych

Szafy Na Chemikalia
ITM Industry Europe TEMREX team

Nie potrzeba licznych przepisów, aby wiedzieć, że substancje chemiczne wymagają bezpiecznego składowania. Szczególną uwagę należy zwrócić na substancje łatwopalne, drażniące, grożące skażeniem oraz trujące, do których dostęp powinni mieć wyłącznie osoby uprawnione z odpowiednim przeszkoleniem. Tworząc nasze szafy na substancje niebezpieczne stosujemy najnowocześniejsze technologie, zapewniające bezpieczeństwo i niezawodność.

Nasze szafy do przechowywania substancji niebezpiecznych charakteryzują się:

  • spawaną konstrukcją stalową z podwójnymi ściankami wypełnionymi wełną mineralną
  • wykończeniem ze stali ocynkowanej elektrolitycznie, a następnie malowanej proszkowo

Szafy wyposażone są dodatkowo w regulowane półki z zabezpieczeniami uniemożliwiającymi ich wysuwanie się. W standardzie znajdują się również podłogowe wanny ociekowe (wychwytowe), wyciąg wentylacyjny poprawiający cyrkulację powietrza oraz otwory w drzwiach, których zadaniem jest zasysanie do szafy powietrza z zewnątrz. Wszystkie posiadają zamki na klucz. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top