Skrzynki zabezpieczające na broń

Skrzynki Na Bron TEMREX szafy na broń
ITM Industry Europe TEMREX team

Broń palna od lat wzbudza emocje. Środowisko zainteresowanych nią osób systematycznie się powiększa, przez co wzrasta zapotrzebowanie na systemy zabezpieczające dostęp do niej. 

Stworzenie skutecznego i trwałego systemu przechowywania broni palnej to wyzwanie na miarę naszych możliwości. Owocem naszej pracy stały się szafy zaopatrzone w specjalistyczne, doskonale zabezpieczone schowki wyposażone w przegrody na broń oraz magazynek z nabojami, a także inne niezbędne akcesoria. Prócz oczywistej funkcji, jaką jest zabezpieczenie broni przed dostępem osób nieuprawnionych, pomagają one utrzymać ją w stanie gotowości do użytkowania, a także uporządkować większe jej ilości.

Znajdujące się w naszej ofercie skrzynki zostały wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii, spełniają wszystkie niezbędne wymagania oraz normy stawiane tego typu konstrukcjom, co stanowi to gwarancję bezpieczeństwa.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top