Dekoracyjne lampy – zaskakujący akcent w architekturze wewnętrznej

Elementy Dekoracyjne
ITM Industry Europe TEMREX team

Niepowtarzalny klimat we wnętrzu publicznym? Oświetlenie, które przyciąga gości do centrów handlowych, kreuje atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i zakupom?

“Mniej znaczy więcej” – połączenie luksusu z surowym industrializmem i przemyślaną kolorystyką może całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu niepowtarzalny rys. Seria malowanych proszkowo lamp wiszących połączonych z dekoracyjnymi panelami w odcieniach różu i czerwieni oraz dwóch odcieniach żółtego idealnie dopełniła wnętrze galerii handlowej, tworząc niezwykły i wyrafinowany efekt. W całym wnętrzu króluje stal i metal, które nadają mu surowości, natomiast rytmiczna gra świateł stanowi mocny akcent przełamujący industrialny chłód. Przestrzeń pełna paradoksu – z jednej strony zachęcająca do zakupów, z drugiej zachwycająca swoją niejednoznaczną surowością.

Temrex wyprodukował dekoracyjne lampy na specjalne zamówienie centrum handlowego. Sprostaliśmy wszystkim wymaganiom postawionym przez architekta. Oryginalny projekt artystyczny skutecznie oddziałuje na emocje Klientów, którzy dzięki właściwie dobranemu oświetleniu w pełni doceniają ofertę handlową sklepu, a zakupy stają się dla nich przyjemnością. Niepowtarzalne oświetlenie galerii handlowej to wyższy wymiar architektonicznego industrializmu, połączenie kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, surowością formy z jednoczesnym podkreśleniem praktyczności. Dzięki naszym wysokiej jakości wyrobom oraz bezbłędnej, terminowej realizacji, ta wyjątkowa realizacja od lat cieszy oczy klientów odwiedzających galerię handlową.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

Logo Bialy Txt

Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

Kontakt
Scroll to Top