System informatyczny – główna arteria biznesu

Rodo4.1 1024x293
ITM Industry Europe TEMREX team

INFORMACJA – klucz do sukcesu

Niewątpliwym ogniwem łączącym magazyn z produkcją jest system informatyczny, który pozwala planować dostawy do magazynu i pobór z niego materiałów do produkcji, a także rozmieszczenie gotowych produktów lub półproduktów w magazynie. Od wielu lat rozwój branży automatycznych systemów składowania wspomagany jest przez specjalistyczne oprogramowanie, które optymalizuje zarządzanie konkretnymi gałęziami firmy.

Zarządzanie i sterowanie zarówno automatami vendingowymi, jak i systemami wysokiego składowania realizowane jest z wykorzystaniem systemu informatycznego, który w połączeniu ze standardowym interfejsem gwarantuje przejrzystość obsługi.

Oprogramowanie zainstalowane w naszych maszynach pozwala na:

   • monitorowanie pracy maszyn, monitorowanie zapasów dzięki przejrzystym zestawieniom,

   • analizę wydań, zwrotów – pełną ewidencję magazynową,

   • łatwe wykonywanie obowiązków przez pracowników.

  Zadaniem magazynu jest szybkie lokalizowanie i udostępnianie artykułów. System informatyczny jest niezbędnym ogniwem łączącym poszczególne gałęzie przedsiębiorstwa z produkcją. Pomaga zapobiec zatrzymaniu produkcji oraz zapewnia płynność dostaw.

  Bogactwo rozwiązań w Twoim zasięgu

  Dedykowane oprogramowanie wraz z panelem zarządzania daje w każdym z proponowanych przez nas urządzeń możliwość wprowadzania nowych pozycji magazynowych, zarządzania poziomem dostępu, dodawania informacji i opisów materiałów czy zarządzania treściami wyświetlanych dodatkowo komunikatów.

  Produkowane przez nas urządzenia to elektromechaniczne centra dystrybucyjne wyposażone m.in. w systemy do gromadzenia i analizy danych oraz integracji systemów zarządzania. Poprawiają one efektywność pracy, umożliwiają obniżenie kosztów magazynowania oraz eliminują błędy, natomiast systemy bezpieczeństwa gwarantują płynną obsługę maszyn. Określenie konkretnych działań i potencjału dla procesów magazynowych na podstawie wielu nieustrukturyzowanych danych byłoby niemożliwe bez technologicznego wsparcia.

  Nasze systemy informatyczne są efektem kilkuletniej pracy zespołu informatyków, nie jest to próba odtworzenia i gonienia istniejących rozwiązań, a stworzenie zupełnie nowej jakości. Systemy informatyczne są integralną częścią życia codziennego, dlatego nigdy nie przestajemy pytać o więcej i staramy się sprostać wymaganiom każdego Klienta.

  Nowoczesne technologie kreują przyszłość świata magazynowego – wykorzystując ich niezliczone możliwości można zwiększyć efektywność procesów zachodzących w firmie. Temrex wychodzi naprzeciw wyzwaniom nowoczesnej logistyki magazynowej i produkcji. Wykorzystując systemy automatycznej identyfikacji produktów eliminujemy pomyłki, optymalizujemy procesy, zwiększamy wydajność pracy, co w ogólnym rozrachunku przyczynia się do wzrostu zysków przedsiębiorstwa.

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn

  Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie?

  JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI!

  Logo Bialy Txt

  Nasza oferta obejmuje automaty do dystrybucji artykułów BHP, leków, narzędzi i innych zasobów,  wieże pionowego składowania oraz systemy do archiwizacji.

  Naszym żywiołem są automaty vendingowe, dlatego nieustannie obserwujemy pojawiające się trendy, udoskonalamy wszystkie aspekty działań produkowanych przez nas urządzeń, zarówno od strony technicznej, jak i informatycznej, dążąc do uzyskania perfekcji.

  Kontakt
  Scroll to Top